Галерея наших ремонтних робіт

Краще один раз побачити все на власні очі, ніж сотні разів чути про якість виконаного ремонту на СТО NeoGaz Львів. Саме тому ми створили портфоліо, де знаходяться фотографії виконаних нами робіт. Це реально реалізовані нами ремонті роботи та встановлені ГБО, а не картинки, взяті з інтернету.

NeoGaz Львів пропонує широкий спектр послуг:

Ми використовуємо якісну продукцію відомих брендів: LiquidSi, Prins, AC SA (STAG), Vialle.

LiquidSi — унікальна та інноваційна система LPG, що впорскує LPG у рідкій фазі в двигун. LiquidSi добре працює в екстремальних умовах, не вимагає технічного обслуговування, встановлюється на  будь-який сучасний бензиновий двигун, в тому числі й на двигун з турбонадувом і двигуни Euro5.

Prins — нова сучасна система послідовного впорскування газу Prins, що може бути використана як для пропан-бутану так і для метану. Він також підходить для двигунів останнього покоління з прямим уприскуванням (DI VSI-системи).

AC SA — світовий виробник автомобільних систем LPG бренду STAG. Польська компанія пропонує безпечні, економічно ефективні газові установки.

Vialle виробляє альтернативні паливні системи для автомобільної промисловості. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості і правилам техніки безпеки. 

Наші майстри навчалися у Європі і мають сертифікати офіційного Голландського представника фірми Vialle. А тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісно встановлене і правильно налаштоване газове обладнання.

ремонт автоключів, виготовлення авто ключів, авто ключі, автомобільні карточки, видалення сажевого фільтра, видалення dpf, видалення клапана egr, переведення машини на євро вниз з метою економії палива, економі палива, программное отключение сажевого фильтра дпф / фап, відключення сажевого фільтра (dpf/fap), видалення scr / adblue