Послуги

NeoGaz Львів пропонує широкий спектр послуг:

 

ремонт і реставрація турбін

NeoGaz Львів спеціалізується на встановленні газового обладнання 4-го, 5-го та 6-го поколінь на усі типи бензинових автомобілів.

 

NeoGaz Львів Встановлення ГБО та ремонт

 

Ми використовуємо якісну продукцію відомих брендів: LiquidSi, Prins, STAG, Vialle.

 

Бренд Prins

 

LiquidSi — унікальна та інноваційна система LPG, що впорскує LPG у рідкій фазі в двигун. LiquidSi добре працює в екстремальних умовах, не вимагає технічного обслуговування, встановлюється на  будь-який сучасний бензиновий двигун, в тому числі й на двигун з турбонадувом і двигуни Euro5.

Prins — нова сучасна система послідовного впорскування газу Prins, що може бути використана як для пропан-бутану так і для метану. Він також підходить для двигунів останнього покоління з прямим уприскуванням (DI VSI-системи).

AC SA — світовий виробник автомобільних систем LPG бренду STAG. Польська компанія пропонує безпечні, економічно ефективні газові установки.

Vialle – виробляє альтернативні паливні системи для автомобільної промисловості. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості і правилам техніки безпеки.

Наші майстри навчалися у Європі і мають сертифікати офіційного Голландського представника фірми Vialle. А тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісно встановлене і правильно налаштоване газове обладнання.