ГБО Vialle

NeoGaz Львів встановлює ГБО Vialle. Крім того ми маємо справу лише з відомими провідними виробниками ГБО: STAGPrinsVialleLiquidSi

ГБО Vialle

Про ГБО Vialle

ГБО Vialle Альтернативні Паливні системи B.V. є технологічним лідером в області розробки і виробництва альтернативних паливних систем для автомобільної промисловості. Vialle є глобальним гравцем у застосуванні Автогазу або зрідженого нафтового газу (LPG), дизельне паливо / LPG фумігації для важких транспортних засобів, розчинів стисненого природного газу (CNG) і диметиловий ефір (ДМЕ).

З моменту свого заснування в 1967 рокці Vialle, голландської компанії, побудував видатну позицію на світовому ринку за допомогою інноваційних і надійних компонентів системи LPG і розподілених по всьому світу для виробників автомобілів, а також досвідчених і підготовлених фахівців конверсії.

Vialle розробляє, виробляє і поширює альтернативні паливні системи, такі як його складна система LPi ( “рідка фаза LPG уприскування технології”), які широко використовуються в легкових автомобілях.

Інноваційна технологія Система LPi відрізняється чудовою продуктивністю, не вимагає технічного обслуговування і має високу надійність. Ця запатентована технологія LPI-успішно застосовується вже понад 15 років. Vialle постійно відстежує нові розробки в області автомобільної промисловості для розробки та оптимізації технології їх.
Технологія LPi формує основу для великої програми продукції Vialle в.

Vialle розробляє, виробляє і поширює свою продукцію, що відповідає європейським стандартам якості і правилам техніки безпеки. Vialle має ISO-9001, усі її компоненти відповідають правилам відповідно до регламенту R67-01 і LPG-систем практично для всіх марок автомобілів сумісних з регулюванням ЄС-R115.