STAG, Prins, Vialle, LiquidSi

NeoGaz Львів встановлює ГБО LiquidSi. Крім того ми маємо справу лише з відомими провідними виробниками ГБО: STAGPrinsVialleLiquidSi

Тільки якісне та перевірене

Саме у нас Ви отримаєте консультацію, який з типів та брендів газового обладнання, яке може бути встановлено на Ваше авто.

Наші спеціалісти проходили навчання та практику у європейських школах та мають відповідні сертифікати.

LiquidSi — унікальна та інноваційна система LPG, що впорскує LPG у рідкій фазі в двигун. LiquidSi добре працює в екстремальних умовах, не вимагає технічного обслуговування, встановлюється на  будь-який сучасний бензиновий двигун, в тому числі й на двигун з турбонадувом і двигуни Euro5.

Prins — нова сучасна система послідовного впорскування газу Prins, що може бути використана як для пропан-бутану так і для метану. Він також підходить для двигунів останнього покоління з прямим уприскуванням (DI VSI-системи).

AC SA — світовий виробник автомобільних систем LPG бренду STAG. Польська компанія пропонує безпечні, економічно ефективні газові установки.

Vialle виробляє альтернативні паливні системи для автомобільної промисловості. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості і правилам техніки безпеки.